http://www.centrumsportuolimpia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner.judogk-is-89.jpglink

Judo

http://www.centrumsportuolimpia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner.bjjgk-is-89.jpglink

Brazylijskie Jiu Jitsu

http://www.centrumsportuolimpia.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner.triathlongk-is-89.jpglink

Triathlon

Cel

Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia to położony w malowniczej  scenerii Parku Gustawa Manitiusa ośrodek  utworzony na potrzeby mieszkańców Poznania i nie tylko. Zapraszamy osoby czynnie uprawiające japońskie sztuki walki, jak również inne dyscypliny sportu takie jak pływanie czy triathlon. Miło nam będzie powitać wszystkich, którzy zechcą skorzystać z dobrodziejstw otaczającej przyrody oraz komfortowych warunków, jakie oferuje to wyjątkowe miejsce. Wydarzenia kulturalne związane ze sztuką japońską uatrakcyjnią pobyt w naszym ośrodku. Cieszy nas fakt, że z możliwości wszechstronnego treningu i obcowania z duchem, klimatem i filozofią japońskich sztuk walki mogą teraz korzystać nie tylko zorganizowane grupy uprawiające sport, ale również  amatorzy oraz  goście indywidualni.

Dojo - budynek treningowy o powierzchni 600 m2 z trzema salami wyposażonymi w najwyższej jakości specjalistyczną podłogę sportową umożliwiającą trening w komfortowych warunkach. Zaplecze sanitarne z zespołem trzech szatni z natryskami, sauną jak i odnową biologiczną

Recepcja z zapleczem gastronomicznym umożliwia obsługę  osób. Mając na uwadze różnorodne wymagania żywieniowe, dostosowujemy jadłospis do indywidualnych potrzeb.

Basen  duży do nauki pływania jak uprawiania czynnego ruchu a także profesjonalnego uprawiania sportu jakim jest pływanie. Basen mały przeznaczony w głównej mierze dla niemowląt, przedszkoli czy szkół podstawowych. Oczywiście cały obiekt wyposażony w węzły sanitarne jakim są szatnie, natryski itd.

Dodatkową atrakcją Parku Gustawa Manitiusa, który zachwyca pięknem , jest możliwość poznania walorów tego miejsca poprzez bezpośredni kontakt z przyrodą w czasie spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych, przemierzając liczne trasy miedzy alejami drzew.

Partnerzy

Copyright © 2014, Centrum Sportu Olimpia
Wykonanie Projektowanie stron Krea Studio